Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Izabela M. w skarpecie trzymała majątek. Nowe fakty ws. "chińskiego gangu"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 stycznia 2018 r. o 13:08 Powrót do artykułu
Duża musiała być ta skarpeta , pewnie świetego Mikołaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy zostaną wydani władzom Chin. Tam zostaną sprawiedliwie i bardzo szybko osądzeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
230 tys w skarpecie ? Czy ktoś kto to pisze ma trochę wyobraźni ? Wydać ich do Chin i tam niech będą sądzeni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie w Józefie,tylko w Józefowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez w skarpecie trzymam gotówkę, do banku nie zaniose bo im nie ufam, banki strasznie zdzieraja. A ta tancerka chinczykow przemycala a moze to uchodzcy byli i im pomagala?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle w życiu się natrzymała i nie koniecznie w skarpecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Izabela trzyma w majtkach w takim razie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eh dziennikarze. "To pierwsza taka realizacja". A nie można po polsku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja trzymam dolary w indiańskim mokasynie, rozmiar Wielka Stopa (bo mam ich dużo).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja wypadającą cipkę  trzymam w skarpecie, bo moze mi się przyda jeszcze  na 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M jak Miko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Rekordzista, Sun Y. stracił ponad 730 tys. euro. Pozostali przekazywali oszustom od 900 do 137 tys. euro. (...) Naciągacze podawali się za przedstawicieli instytucji państwowych. Informowali rozmówców, że toczy się przeciwko nim postępowanie. Jedynym sposobem na uniknięcie zarzutów, jest przelanie pieniędzy na wskazane konto' .... jeśli ci Chińczycy byliby kryształowo czyści finansowo to nie przekazywaliby żadnych łapówek nikomu. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Izabela Mika. Po kiego taić nazwisko znanej medialnie osoby? Wystarczy wbić w Google "Taniec z Gwiazdami Izabela M i Michał Milowicz".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Izka to uczciwa dziewczyna, ktoś ją wrabia. Mam nadzieje ze nie zniszcza jej kariery ona jest taka wrażliwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie podali, czy skarpeta była czysta czy śmierdząca. Może gdyby była śmierdząca, to by nikt nie znalazł kasy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze że nie w pochwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mika co się z Chińczykami bzyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iza mika i michał miłowicz.........focia........***imgie.pl/image/mzrut
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
iza mika i michał miłowicz.........focia........***imgie.pl/image/mzrut
 Istnieje ustawa o ochronie danych osobowych i za ten post możesz się liczyć z odpowiedzialnoscią karną, pajacu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grozi im do 15 lat i tyle będzie się toczył proces.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...